Opinie Klientów

Bardzo polecam usługi Marcina. Szybko i sprawnie uporządkował moje social media wyjaśniając przy tym swoje działania w sposób jasny i przejrzysty. Profesjonalny kontakt i konkrety, czyli to na czym mi zależało. Polecam w 100%
Agnieszka Kamieniecka
Agnieszka Kamieniecka Wedding Planner
Marcin przekazuje wiedzę w sposób łatwy i zrozumiały. Konsultowałam z nim pomysły marketingowe dla swojej firmy, a także zleciłam mu opiekę nad działaniami reklamowymi dla Sofia Sun. Marcin to osoba godna zaufania i współpracując z nim wiem, że wizerunek mojej firmy jest pod dobrą opieką.
Zofia Perkowska
właściciel Solarium SOFIA SUN - Twoja strefa Słońca i Światłoterapii
Od drugiego półrocza 2022 roku współpracujemy z Marcinem w kwestii wsparcia marketingowego Baru Dzyndzałek w Dywitach. Marcin jak dotąd uporządkował nasz wizerunek w internecie, a obecnie zajmuje się bieżącym prowadzeniem naszych działań. Marcin to jedyny w swoim rodzaju specjalista. Powierzając mu marketing swojej firmy wiem, że jest on w dobrych rękach.
Gabriela Matusiak
właściciel Smaki Gabi Gastronomia - Bar Dzyndzałek
Marcin Osiak to rzadko występujący w przyrodzie osobnik. Wybitne zawodowe kompetencje łączy z wielką kulturą osobistą - to buduje zaufanie procentujące tym, że prowadzone przez niego szkolenia i konsultacje są dużo skuteczniejsze, niż to zwykle bywa. No i zna się na social mediach jak mało kto.
Paweł Jarząbek
dyrektor Centrum Kulturalno-Bibliotecznego w Gietrzwałdzie
Marcin to specjalista jedyny w swoim rodzaju. Szkolenie z social media w firmie zajmującej się branżą Beauty okazało się bardzo praktyczne, co przyczyniło się do efektywnej i skutecznej realizacji wyznaczonych celów. Swoją wiedzę, przekazuje w sposób zrozumiały. Potrafił odpowiedzieć na każde nurtujące nas pytanie. Marcin jest super profesjonalny i przesympatyczny 😉
Bogumiła Opalach
właściciel Headstyler, Centrum pięknych włosów
Marcin zrobił mi kilka szkoleń z zakresu marketingu internetowego w formie warsztatowej. Pracowaliśmy indywidualnie. Poleciłem go już dla kilku firm z którymi współpracuje. Bardzo dobrze dopasował się do potrzeb mojej firmy. Planujemy dalszą współpracę. A obecnie robi mi kampanię Ad.
Krzysztof Zwierzyński
Prezes Zarządu Behap sp. z o.o
Pracowałam z Marcinem w zakresie działań w social media. Wspierał mnie w kwestii prowadzenia fanpage dzieląc się wiedzą i doświadczeniem 🙂 Zaangażowany w pracę i widać, że czuje social media i zna się na tym co robi!
Urszula Kaczan
Dyrektor Zarządzający Familie.pl
Marcin to świetny copywriter oraz znakomity specjalista w zakresie social media. Współpracujemy od 3 lat. W tym okresie Marcin pisał teksty dla naszych klientów na strony internetowe oraz konsultował założenia związane z komunikacją na FB. Marcin to bardzo rzetelny partner do współpracy. Serdecznie polecam! :)​
Mariusz Łodyga
CEO Premium Consulting
Miejsce na Twoją opinię 🙂

A co mogę dziś zrobić dla Ciebie?

Scroll to Top